Zakarpatská Ukrajina - Dovolená

Dovolená - Zájezdy - Zakarpatská Ukrajina

Romantika, dobrodružství, nostalgie, exotika, hory, příroda

Dovolená na Zakarpatské Ukrajině pro Čechy není a asi nikdy nebude masovou záležitostí.

Pro určitou skupinu lidí však čas strávený v tomto regionu znamená nezapomenutelný zážitek na celý život. Ti kdo kraj, který se nazýval Podkarpatská Rus někdy navštívili, se tam s největší pravděpodobností budou rádi vracet.

Pokud vás láká tuto oblast navštívit, pak vám doporučuji, uskutečnit to co nejdříve. Oblast Ukrajinských Karpat se rychle vyvíjí, o své kouzlo zřejmě nepřijde nikdy, ale za pár let už některé věci - budou pro turistický zážitek navždy ztraceny.

Zakarpatí patří společně se Lvovem a Krymem k nejžádanějším turistickým destinacím Ukrajiny.

Poznávací zájezdy, pobytové dovolené, speciální programy.

V současné době pracuji na přípravě rybářských zájezdů na Tisu a probíhají jednání o zařazení nabídek českých i ukrajinských cestovních kanceláří na web Zakarpattia.net

Mohu vám nabídnout přípravu, organizaci a zajištění speciálních pobytů na Zakarpatské Ukrajině. Podrobnosti o teto nabídce vám zašlu na vyžádání. Kontaktujte mne na info(zav)zakarpattia.net

Aktuální nabídka

Zakarpatská Ukrajina na kole

Po vedlejších silničkách vedoucích přes vesnice s dřevěnými domky a kostelíky, po dřevařských cestách podél průzračných a divokých bystřin v hlubokých zalesněných údolích se vrátíme jakoby o několik desetiletí zpět. Za výhledy budeme šplhat na oblé poloniny plné borůvek a následně klesat do některých z místních kolib za občerstvením. Jednodenní výlety nalehko vhodné jak pro trekingová tak i horská kola. Sami si zvolíte variantu, která vám více sedne. A když se nebude chtít šlapat na kole, tak vždy ještě existuje pěší varianta.

Zakarpatská Ukrajina

Prohlídka Užgorodu, Mukačeva. Jedna z nejkrásnějších polonin v Zakarpatí - polonina Boržava. Národní park Siněvir. Vesnička Koločava. Linie opevnění Arpád, klášter sv. Mikuláše, zříceniny Něvické.

Pohodový pobyt na Podkarpatské Rusi

Rádi byste navštívili Podkarpatskou Rus, ale nechce se vám vláčet s baťohem? Chtěli by jste poznat nebo se vrátit na toto malebné uzemí, ale neláká vás nocování ve stanu? Pokud nehledáte komfort a bezchybné služby místních, máme pro vás nachystánu akci, při které formou hvězdicovitých výletů ze dvou základen můžete s námi prokřižovat střední a východní část zdejšího kraje. Pojeďte na pohodový pobyt, plný romantických toulek po údolích, hřebenech, vesnicích a zajímavostech, s podporou autobusu a noclehy pod střechou.

Západní Ukrajina

Užhorod, vinné sklepy ze 16. století v obci Seredneje s degustací vína, památník geografického středu Evropy u Rachova, Kolomyje, Černovce, Chotyně, Ternopol, Lvov.

Poklady Kyjevské a Podkarpatské Rusi

Užhorod, Lvov, Rovno, Žitomir, Kyjev, Vinnica, Karpatskéký národní park, Mukačevo.

Ostatní