Inzerce na Zakarpattia.net - nabídka k spolupráci

Zakarpattia

Inzerce - Spolupráce

Zakarpattia.net je mladý web. Mým záměrem je vytvořit informační prostor, týkající se ZAKARPATSKÉ oblasti, který bude přinejmenším na českém internetu, dominantní. Na obsahu to zatím není příliž vidět, ale intenzivně na svém cíli pracuji.

Zakarpattia.net je velmi dobře dohledatelný ve vyhledávačích.

Pokud máte zájem propagovat prostřednictvím těchto stránek svou firmu, službu nebo produkt, pak mě prosím kontaktujte na email info(zavináč)zakarpattia.net.

Jednoznačně dávám přednost proviznímu systému plateb, Vaši službu mohu prodávat s plnou online podporou z mé strany. Při tomto způsobu spolupráce platíte jen za výkon, jen když sami dosáhnete zisku.

Samozřejmě je možné se dohodnout také na zobrazování klasické inzerce.

Jsem připraven poskytovat velmi flexibilní služby, jedinou podmínkou je, že obsahově se muj servis bude týkat Ukrajiny nebo turistického ruchu.

Nabízím také asistenční služby v oblasti Zakarpatské Ukrajiny, obchodní zastoupení, a různé další činnosti mandátního charakteru v tomto regionu.

Výměna odkazů

V případě zájmu o výměnu odkazů mě prosím kontaktujte na mail. Výměnu uskutečním pouze s obsahově relevantními weby - regiony, turistický ruch, Ukrajina atd.